DZIAŁKA BUDOWLANA W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI BLISKO PLAŻY KARWIA !
Karwieńskie Błota Pierwsze
440,000 zł

ID oferty:

 2209
Sprzedaż
Galeria:
Informacja:
Powierzchnia:
1100 m 2
Rynek:
Wtórny
Dodatki:
Szczegóły:
Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości.
Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w nadmorskiej miejscowości Karwieńskie Błota Pierwsze przy ul. Myśliwskiej, w gminie Krokowo, powiat pucki. Słoneczna Działka budowlana nr. 706 o powierzchni 1100 m2, wymiary 25 m x 44 m, w kształcie prostokąta,
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:
- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług,
- w budynku mieszkalnym, w ramach usług dopuszcza się pensjonaty, wynajem pokoi,
- na parterze budynków dopuszcza się inne usługi nieuciążliwe, nie kolidujące z funkcją mieszkaniową i nie wymagające obsługi transportem ciężkim.
-powierzchnia zabudowy - 20% powierzchni działki,
-wysokość projektowanej zabudowy: nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze - nie więcej niż 9,0 m,

-budynek mieszkalny nie mniej niż 7m.

Droga dojazdowa do działki - gminna.
Media: działka jest uzbrojona  w wodę i prąd , gaz ok 45 m od granicy działki.
 Doskonała droga dojazdowa do Karwi, Dębek, Krokowej, Wejherowa, Żarnowca z pięknym Jeziorem, a bliskość Wejherowa pozwala na dojazd koleją podmiejską do Gdyni, Sopotu i Gdańska oraz na lotnisko. Liczne Ścieżki rowerowe, którymi dojedziemy do pięknej piaszczystej plaży - tylko w 6 minut!, lasu oraz rezerwatu. W okolicy znajduje się wiele punktów gastronomicznych oraz sklep spożywczy.
Zapraszam na prezentację
Dorota Jaśko
tel 531 520 100
dorota@projekt-house.pl

 

Proponujemy Państwu pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.W związku z dynamicznie zmieniającą się ofertą banków i ich aktualnych promocji zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego eksperta w dziedzinie kredytów. Ekspert bezpłatnie i niezobowiązująco sprawdzi Państwa zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejsze aktualnie oferty kilku banków dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji finansowej oraz przeprowadzi szybko, bezpiecznie i bez zbędnego angażowania Państwa czasu przez cały proces uzyskania kredytu na wybraną nieruchomość.

"Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości mają charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"

Lokalizacja:

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu