DZIAŁKA BUDOWLANA W PIĘKNEJ OKOLICY.
Jankowo Gdańskie
480,000 zł

ID oferty:

 2145
Sprzedaż
Galeria:
Informacja:
Powierzchnia:
879 m 2
Rynek:
Wtórny
Dodatki:
Szczegóły:
Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości.
Oferuję na sprzedaż działkę z pięknym widokiem, blisko Gdańska. Zlokalizowaną w  Jankowie Gdańskim w gminie Kolbudy, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka budowlana nr. 37/83 o powierzchni 879 m2, objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczona jest w tym planie - na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej z usługami .
Działka posiada dostęp do drogi publicznej poprzez udział 1/16 w drodze wewnętrznej osiedlowej stanowiącej działkę DR nr 37/75.
Media: woda, prąd w drodze ok 40 m od granicy działki, gaz ok 200 m.
Zapraszam na prezentację
Dorota Jaśko
tel 531 520 100
dorota@projekt-house.pl

 

Proponujemy Państwu pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.W związku z dynamicznie zmieniającą się ofertą banków i ich aktualnych promocji zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego eksperta w dziedzinie kredytów. Ekspert bezpłatnie i niezobowiązująco sprawdzi Państwa zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejsze aktualnie oferty kilku banków dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji finansowej oraz przeprowadzi szybko, bezpiecznie i bez zbędnego angażowania Państwa czasu przez cały proces uzyskania kredytu na wybraną nieruchomość.

"Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości mają charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"

Lokalizacja:

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu