DZIAŁKA BUDOWLANA W PIĘKNEJ OKOLICY.
Gdańsk Smęgorzyno
659,500 zł

ID oferty:

 2100
Sprzedaż
Galeria:
Informacja:
Powierzchnia:
1374 m 2
Rynek:
Wtórny
Dodatki:
Szczegóły:
Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną nr. 91/40 o powierzchni 1374 m2, zlokalizowaną w Gdańsku Smęgorzynie przy ulicy Gostyńskiej, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Dzielnica Smęgorzyno otoczona jest licznymi lasami i stawami. W pobliżu mieści się także Trójmiejski Park Krajobrazowy - znakomity na długie spacery czy przejażdżki rowerowe.
Przeznaczenie działki według decyzji o warunkach zabudowy:
-zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
-Pokrycie działki zabudową 16%.
-Wysokość głównej kalenicy dachu 9,2 m, kształt dachu stromy o kącie nachylenia połaci dachu od 30° do 45°, dopuszcza się zastosowanie lukarn o mniejszym kącie nachylenia dachu o szerokości nieprzekraczającej 30% szerokości dachu głównego, kierunek głównej kalenicy dachu równoległy lub prostopadły do frontu działki.
Dojazd do osiedla drogą gminną - utwardzoną płytami Jumbo, działka posiada dostęp do drogi publicznej ( udział w drodze), droga wewnętrzna osiedlowa na ten moment nie utwardzona.
Media - woda, prąd w drodze ok 50 m od granicy działki. gaz ok 200 m.

Zapraszam na prezentację

Dorota Jaśko

tel 531 520 100

dorota@projekt-house.pl

Proponujemy Państwu pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.W związku z dynamicznie zmieniającą się ofertą banków i ich aktualnych promocji zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego eksperta w dziedzinie kredytów. Ekspert bezpłatnie i niezobowiązująco sprawdzi Państwa zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejsze aktualnie oferty kilku banków dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji finansowej oraz przeprowadzi szybko, bezpiecznie i bez zbędnego angażowania Państwa czasu przez cały proces uzyskania kredytu na wybraną nieruchomość.

"Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości mają charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"

Lokalizacja:

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu