Kompleksowa obsługa

Najwyższa jakość usług

Obsługa kredytowa

Proponujemy Państwu pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.W związku z dynamicznie zmieniającą się ofertą banków i ich aktualnych promocji  zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego eksperta w dziedzinie kredytów. Ekspert bezpłatnie i niezobowiązująco sprawdzi  Państwa zdolność kredytową, przedstawi  najkorzystniejsze aktualnie oferty kilku banków dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji finansowej oraz przeprowadzi szybko, bezpiecznie i bez zbędnego angażowania Państwa czasu przez cały proces uzyskania kredytu na wybraną nieruchomość.Nasz ekspert skontaktuje się z Państwem po wypełnieniu i wysłaniu formularzu kontaktowego.

Sprawy formalno-prawne

Nasze biuro podejmuje się sprzedaży tylko sprawdzonych i pewnych nieruchomości co jest dobrym sygnałem także dla kupujących. Sprawdzamy stan prawny nieruchomości oraz dane stron, co sprzyja bezpieczeństwu transakcji. Współpracujemy z notariuszami,  radcami prawnymi, geodetami, urbanistami i architektami. Nasze biuro załatwi wszystkie formalności związane ze sprzedażą lub kupnem nieruchomości dzięki temu zaoszczędzą Państwo mnóstwo czasu oraz stresu.

Doradztwo inwestycyjne w nieruchomości

Dzięki naszemu doświadczeniu zarówno na rynku nieruchomości komercyjnych, jak i mieszkaniowych, jesteśmy w stanie zapewnić doradztwo naszym partnerom, którzy potrzebują porady profesjonalnego lokalnego eksperta. Zainwestuj z nami ,,gwarantowana wysoka stopa zwrotu,,